Zaginął radiowy Kod do VW RCD 210?

Czy zgubiłeś kod radiowy dla VW RCD 210? Czy jest na wyświetlaczu napis SAFE lub CODE? RCD 210 jest chroniony kodem. Czy potrzebujesz tego kodu, aby móc ponownie korzystać z radia? Można go łatwo odzyskać za pomocą numeru seryjnego.

Jak mogę odczytać kod VW RCD 210?

Aby uzyskać kod radia VW RCD 210, potrzebujemy numeru seryjnego radia. Numer seryjny można zawsze znaleźć na samym radiu. Czasami jest wyjęcie radia z samochodu potrzebne. Numer seryjny jest unikalny dla każdego radia, jak również kod radia. Użyj numeru seryjnego, aby złożyć wniosek za pośrednictwem naszej strony internetowej i opcjonalnie prześlij również zdjęcie numeru seryjnego. (Nie używaj dokumentów pojazdu ani numeru podwozia pojazdu).

Przykład prawidłowego numeru seryjnego to:
VWZ1Z2L123456

Kod do radia VW

Dlaczego potrzebuję kodu?

Kod radiowy VW jest wymagany, jeśli radio zostało odłączone od zasilania. Kod radiowy należy wprowadzić ponownie za pierwszym razem przed użyciem radia. Po wprowadzeniu kodu można ponownie korzystać z radia.

Potrzebujesz kodu, jeśli :
Jeśli samochód był w warsztacie/po wyłączeniu zasilania.
Kiedy radio zostało zakupione jako używane.
Ale także jeśli nigdy nie otrzymałeś kodu.
Ostatecznie, jeśli wraz z radiem dostarczono nieprawidłowy kod.

Czy mój kod jest gwarantowany?

Jeśli kod nie zostanie dostarczony, otrzymasz zwrot pieniędzy. Zdekodowaliśmy już wiele radiów i dlatego mamy duże doświadczenie w tej branży. Dlatego dajemy tę gwarancję, ponieważ jesteśmy pewni, że możemy dostarczyć kod.

Jak szybko otrzymam kod?

Zwykle otrzymasz kod pocztą elektroniczną w ciągu kilku godzin. Zależy to jednak od marki. Dostarczamy kody 24/7, nawet w weekendy.

Dlaczego warto zamówić u nas kod?

Gwarantowany prawidłowy kod

Profesjonalni pracownicy

Kontrola zapewniania usług

Gwarancja kodu

100-procentowa gwarancja satysfakcji

Szybka dostawa

Wskazówki i informacje dotyczące zablokowanego radia

Jeśli nieprawidłowy kod zostanie wprowadzony zbyt często, na przykład trzy razy. Radio zostanie zablokowane na godzinę. Odczekaj godzinę, a następnie wprowadź kod ponownie. Nie należy wprowadzać nieprawidłowego kodu zbyt często, ponieważ może to spowodować zablokowanie radia na zawsze.